„MyHero!“ trenerio Alano Dzeranovo patarimai, kaip pradėti sportuoti

Artėjant vasaros sezonui daugelis nutaria padailinti kūno formas. Tačiau, kaip pradėti siekti pokyčių ir akyviau judėti? Kaip siekti norimo efekto ir iš kur pasisemti įkvėpimo? Teigiama, kad pravartu garsiai išsakyti savo planus aplinkiniams – tuomet jaučiamas įsipareigojimas laikytis tikslų ir nenukrypti nuo pasirinkto kelio. Kiti teigia, kad jeigu nebus vidinės motyvacijos, nebus ir norimų rezultatų. Taigi, kaip yra iš tikrųjų?

Į visus šiuos klausimus savo patarimais atsako „MyHero!” ambasadorius ir treneris Alanas Dzeranovas:

1. Svarbiausia – pradėti nuo savęs

Fizinis aktyvumas yra siejamas su sveikos gyvensenos propagavimu ir privalo būti mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Svarbu suprasti, kad sportuoti reikia ne dėl aplinkinių įtakos, o dėl savęs. Gera pradžia tampa jau pirmoji treniruotė, nes fizinė veikla iškart suteikia teigiamą emociją. O kai jaučiamės gerai, lengviau siekti ir norimo efekto.

2. Sportas, mityba ir sąmoningumas

Manau, ypač linkę save nuvertinti žemo sąmoningumo žmonės. Tingima dirbti su savimi, surandant įvairiausių pasiteisinimų, arba bandoma išryškinti problemos dydį, stengiantis atitolinti pokyčių pradžią ar sprendimo paiešką. Todėl mūsų siūloma „MyHero!“ sistema susideda iš svarbiausių dalių: sporto, mitybos ir sąmoningumo. Sportas ir mityba jus pasitiks bet kuriame sporto klube, treniruojantis su bet kuriuo asmeniniu treneriu. Tačiau vos pasikeitus gyvenimo status quo – netekote darbo, skyrybos, liga, trauma, atostogos, stresas – visas jūsų sportas bei mitybos įpročiai labai lengvai nuslenka į antrą planą ir vėl grįžta senos formos, nesubalansuotas maistas, prasta savijauta, o sportui laiko išvis nebelieka. Tuomet ypač svarbus jūsų sąmoningumas, siejamas su asmeniniu tobulėjimu visose gyvenimo srityse. Motyvacijos suteikia platesnis požiūris – kad jūs ne sportuojate, o prasmingai praleidžiate valandą sporto salėje, ne valgote, o pildote savo kuro atsargas ir ilginate savo gyvenimą kokybiškai bei apgalvotai.

3. Susikurkite ateities viziją

Negyvenkite kitų gyvenimo, nepasiduokite veikiami šiuolaikinių stimuliatorių ir kelkite sau aukštesnius standartus. Susikurkite savo svertų sistemą: visus senus įpročius, asociacijas ar gyvenimo būdą – viską, kas jums siejasi su nemaloniais prisiminimais, pakeiskite į ateities viziją, teikiančią jums malonumą, ir galvokite apie jūsų laukiančius nuostabius rezultatus.

„Birutė EFEKTAS“ sporto programą, parengtą „MyHero!” trenerių Igno Bakėjaus ir Alano Dzeranovo, galima gauti prisiregistravus čia.

Labas,
Esu „MyHero!“ ambasadorius, grupinių užsiėmimų instruktorius ir treneris, patarėjas sveikos gyvensenos klausimais. Tikiu, kad vadovaujantis „MyHero!“ sistemos dvasia, galima pasiekti nerealų efektą. Tereikia sportuoti, balansuoti mitybą, dirbti su savimi ir kelti savo sąmoningumą. Visa tai ir yra sveikos gyvensenos pagrindas.
 Alanas Dzeranovas
2017-05-11T14:44:41+00:00 2017 gegužės 11|