Registruokis į efektą
LT

Sužinok savo Birutės efektą

„Birutės efektas” nemokama keturių savaičių fizinio aktyvumo, subalansuotos mitybos ir savęs pažinimo programa. Įvesk konfidencialius savo kūno duomenis ir gauk specialistų kurtą „Birutės efekto” sveikatingumo gidą.

Kas yra Birutės efektas?

Kas yra Birutės efektas?

Subūrę specialistų komandą sukūrėme „Birutės efekto” programą - nemokamą keturių savaičių fizinio aktyvumo, subalansuotos mitybos ir savęs pažinimo gidą, kuris Tau padės iš naujo atrasti judėjimo džiaugsmą ir spinduliuoti gerą nuotaiką.

Ar „Birutės efektas” tinka tau?

Taip, jei jau seniai mąstai, kad laiko stoka ir darbo gausa visai ne priežastis savimi nesirūpinti. Tik rasti energijos sportui, sveikai mitybai ar tiesiog sau ne tokia paprasta užduotis? Sukūrėme „Birutės efektą” veikliems, smalsiems ir nuolat viskuo besidomintiems miestiečiams, kurie kartais tiesiog neranda laiko pasirūpinti savimi.

Sportas

„Birutės efekto” programą sukūrė Igno Bakėjaus ir Alano Dzeranovo tendemas. Ignas, pirmasis Lietuvoje sertifikuotas „Insanity“ treniruočių programos treneris bei „MyHero!“ sveikos gyvensenos judėjimo įkūrėjas. Alanas - „MyHero!“ ambasadorius, grupinių užsiėmimų instruktorius ir treneris, patarėjas sveikos gyvensenos klausimais.

Aktyvumas, gera mityba ir savęs pažinimas žmogui leidžia tapti sveiku, gyvu ir laisvu. Svarbiausia – pradėti. „Birutės efektas” specialiai tam ir sukurtas. Tai 1 mėnesio trukmės treniruočių programa, kuri padės siekti norimo rezultato. Tau net nereikės išeiti iš namų - treniruotes gali atlikti bet kur, savo laiku bei ritmu. „MyHero!“ patirtis rodo, kad 21 dienos užtenka išsiugdyti sveiką įprotį ir svarbiausia nesustoti, nes nepralaimi tas, kas nepasiduoda!

Mityba

Be subalansuotos mitybos priartėti prie norimo fizinio ar dvasino efekto - neįmanoma. Maistas savijautai ir nuotaikai yra ypač svarbus. Kam praleisti valandas sporto salėje, jei pakeistus mitybą gali ne save alinti, o kartu su sportu stiprinti ir siekti maksimalių rezultatų! Mitybos specialistė Deimantė Rapalytė dalijasi patarimais, kaip žengti pirmuosius žingsnius sveikesnės mitybos link ir kaip derinti sportą, miegą bei maistą!

Pažinimas

Tam, kad pasiektumėte geriausią efektą, turite ne tik sportuoti ar sveikai maitintis, bet ir gerai jaustis, rasti emocinį bei fizinį balansą. Svarbiausia, išmokti mylėti save. Negi nenorėtumėte tapti geriausia savo versija? Kūno psichoterapeutė Rasa Mažionienė pataria, kokie žingsniai padės išmokti mąstyti pozityviau ir lengviau, kasdien jaustis puikiai, tapti įkvėpimu kitiems bei nenustoti siekti savo tikslų.

Mes tau padėsim

Ignas Bakėjus
Fizinio aktyvumo treneris
Deimantė Rapalytė
Mitybos specialistė
Rasa Mažionienė
Pozityvaus mąstymo ekspertė

Kas Tavęs laukia?

„Birutės Efekto“ 4 savaičių fizinio aktyvumo gidas – „MyHero!“ trenerių I. Bakėjaus ir A. Dzeranovo specialiai jums sukurta sporto pratimų programa 4 savaitėms.
Mitybos specialistės D. Rapalytės išskirtos pagrindinės subalansuotos mitybos taisyklės.
Teigiamo mąstymo bei savęs pažinimo patarimai iš kūno psichoterapeutės R. Mažionienės.
Specialūs vaizdo įrašas (iš viso net 12 vnt. 4 savaitėms!), kuriuose „MyHero!“ treneriai I. Bakėjus ir A. Dzeranovas išsamiai papasakos ir parodys, kaip atlikti sporto pratimus. Apsilankymas „MyHero!“ treniruotėje.
REGISTRUOKIS Į EFEKTĄ

Pink gang

#Birutesefektas
icon--instagram
sekite mus instagram