KONKURSO SĄLYGOS 2017-05-10T11:55:53+00:00

SĄLYGOS

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE KONKURSO SĄLYGAS

Projekto dalyviai prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir nelaimės atveju negali kaltinti įmonės UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko.“.

Projekto dalyviai, užsiregistravę, sutinka, kad dalyvavimo projekte tikslais UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko.“ (įmonės kodas 152833635, adresas Sruogos g. 7, LT-59209, Birštonas) rinktų ir tvarkytų jų asmens duomenis (vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, telefono nr., el. pašto adresą).

Dalyviai supranta, kad aukščiau išvardytų asmens duomenų pateikimas ir sutikimas su jų tvarkymu yra būtina dalyvavimo projekte sąlyga.

Dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime.

Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.

Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę įmonei UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko.“ bei jos nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Projekto dalyviai, įkeldami savo nuotraukas www.birute.lt, sutinka, kad gauta informacija gali būti skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Organizatorius pasilieka teisę keisti projekto sąlygas, prieš tai apie jas informavęs viešai.